צעצוע מין ועוד צעצוע

אחרי לא מעט חיפושים, מצאתי צעצוע נוסף לצרף אלי ולנשלט המדהים, צעצוע המין הפרטי שלי.
החלטתי ללמוד אותו קצת. לקחת את הזמן שלי ללמוד את הנקודות החלשות שלו, מה משפיל אותו, מתי הזין שלו עומד ומתי הוא משפיל פנים. אני מאד אוהבת לגרות, להתגרות ונהנית מ Tease & Denial .

אבל כמו כל צעצוע מין חדש, צריך לקרא היטב את הוראות ההפעלה.
אני יודעת שאהובי מאד חד אבחנה ותמיד שם לב לתגובות הנשלט החדש שמצטרף, כמו שאני יודעת שהוא הכי מתגרה מתגובות שלי. 

כמה זה יפה ומגרה – אותו הסשן עם שני צעצועי המין משתי נקודות מבט:

אחרים לא ידעו אך אחרי כמעט חמש שנים אני יודע לקרוא אותה כמו ספר פתוח. מכיר את קצב הנשימות הקטנות כשהיא מגורה, את הבעות הפנים הכמעט לא מורגשות כשנוגעים בה בצורה מושלמת, את תנועות האגן, הצוואר, הכתפיים שמתחילים כמו לרקוד שהקצב נכון לה. אך כל הידע הזה כמו נזרק לפח כי היום היא הגיבה כמו חיה טורפת, מכונת סקס אגרסיבית שמזהירה את העולם מפניה. דורשת את תשומת הלב וההערצה המגיעה לה משני גברים הניצבים מוכנים לשעשע אותה.

התחככתי בה מאחור. מתענג עליה ומסניף אותה שוב ושוב. בהתחלה רק בכתף ואז בצוואר.
בודק את הגבולות עד איפה מותר לי. אני מגלה שמותר וממשיך לנשק ולנשק. להתחכך עוד ולהסניף אותה. מתעלם מזה שמנשק אותה מקדימה, שלו מותר יותר ממני… קצת כואב בתת מודע אבל לא חושב על זה. מתרכז בה ובגוף הממכר שלה.
היא נוגעת בי. תוך כדי שהיא מתענגת ומשמיעה קולות הנאה היא משפשפת בעדינות, בידיים הרכות שלה:
נוגעת, מלטפת, משפשפת. לעיתים בתנועות ארוכות ולעיתים בקצרות. אני קשה מאוד. ממשיך להתחכך וזז עם התנועות שלה.

הוא זהיר וחושש, לא יודע מה מותר ומה אסור ואני עם בטחון גדול יותר.  מעבירים ידיים ושפתיים על גופה המתמכר. קולות רמים וגרוניים, הצמדה כוחנית של זוג הצעצועים שלה אליה, פעם עם הפנים לכיוון האחד ופעם אל השני. מנשק את צווארה ורואה אותו במרחק ראש ממני בתנוחה דומה, יודע שאך לפני דקה נישק גם הוא את אותו שקע בצוואר שאני כל כך אוהב. מרגיש את אגנה נצמד לזין העומד שלי לכמה שניות ואז מתרחק, יודע שהיא נצמדת לזין העומד בכיוון השני. קול ההיגיון אומר שאני צריך להתחרות על תשומת הלב שלה אך עוצמת התגובות שלה מבטלות הכל, תאוותה המתפרצת משכיחה לגמרי את האגו שלי ומושכת אותי להמשיך ולהשקיע רק כדי להביא אותה לפסגות עונג גבוהות יותר.

אני רוצה לחדור אליה. שולח ידיים לנקודות הרגישות שלה ומרגיש איך היא זזה ומתענגת על המגע.

למרות שהיא מפקירה את עצמה לידיים, לשפתיים היא עדיין השולטת פה. מצמידה ומכוונת את הצעצועים שלה לפי רצונה, מכוונת באגרסיבית את המגע, לעיתים מעיפה יד טועה או חופנת בחוזקה. התגובות שלה חזקות עד מאוד, נראה שחסר מעט מאוד כדי להביא אותה לאורגזמה מלאה. הידיים ממשיכות לעבוד בעוד הזרגים הניצבים מחפשים לאונן על האגן המתפתל ביניהם. עוד שללא שום אזהרה אנחנו נדחפים לאחור.

אחרי זמן מה שעבר כל כך מהר אבל נראה כמו נצח אני מוצא את עצמי על הברכיים מולה. היא משפשפת לי. "אסור לך גמור. ואם אתה קרוב אתה אומר" היא אומרת בטון הקליל והמצווה שלה. אני מתגרה ומתחכך שוב. היא משפשפת עוד ועוד. אמנם מאוד מגורה אבל זה לא הקצה. עדיין לא. והיא לא מוותרת. זורקת הערה ספק מחמיאה ספק משפילה על הזמן שלוקח לי. עד שבסוף אני אומר שאני קרוב והיא מפסיקה. היא נושם בכבדות ואז בלי לשים לב היא סותרת חזק על הזין… כאב חד מכווץ אותי ומוריד לי את הזקפה. אבל אסור לי לזוז או לברוח, או למנוע ממנה את הרכוש שלה.

נראה שהספיק לה כרגע, אנחנו שנינו מביטים בה כמו גורי כלבלבים שנלקחה מהם העצם, גורי כלבלבים עם זין עומד שרק מחפשים איזו רגל להתחכך בה. היא מביטה על שנינו בחיוך מאושר ונשענת על הספה למנוחה קלה. מביימת אותנו בתנועה פשוטה וטבעית של האצבעות, אחד לימין ואחד לשמאל, שנינו בטווח זרוע אל מולה. מושיטה יד אליו ומתחילה לחוש את הזין החדש שניתן לה לשעשוע. זוהי הפעם הראשונה שהיא בוחנת אותו ברצינות ונראה שהיא מרוצה מהאפשרויות, היא מרימה את ראשה אלי ומביטה בחיוך קצת זדוני בעוד עיניה נוצצות לאור העתיד לבוא בעוד מספר דקות. היא מתחילה בעבודה מקבילית. זין בימין וזין בשמאל, תנועות שפשוף רציפות בעוד היא מעבירה מבטים מזין לזין, מפנים לפנים מבט מאושר על פניה. היא עוברת להתעסק איתו כשאני צופה מהצד, קרוב אליה כמו שאני אוהב, קרוב אליו הרבה יותר ממה שהייתי רוצה.
חייב לעמוד זקוף ולהגיש לה אותם כדי שתוכל להמשיך להתעלל כאוות נפשה ואני אמשיך לספוג בשקט ובכניעות מוחלטת. גם כשהיא מניפה את היד לסתירה נוספת אסור לזוז. ואני מציית. מנסה לעצום עיניים ולא לראות מתי זה מגיע, ולפעמים המסכה חוסמת את שדה הראייה. ואז מגיעה הסתירה הנוספת. שוב מתקפל ונאנק. ואז היא מלטפת ומרגיעה. ומתחילה לשפשף שוב. מקשה אותי שוב. משפשפת במגע הרך שלך ותוך כדי נותנת מכות לביצים.

היא מנסה עליו את כל הנגיעות שמעיפות אותי לשמיים אך נראה כאילו כלום לא עובד. באופן מפתיע הוא לא אני והיא צריכה קצת לחקור ולמצוא איך להביא אותו לקצה לאחר שהדגישה שבכל מקרה הוא לא גומר. החקירה לוקחת לה דקות ארוכות, הרבה יותר מידי מבחינתי. לבסוף היא מגלה שהמפתח שהיא חיפשה הוא כאב. בשמחה היא מתחילה לזגזג בין סטירות קשות על הזין העומד לבין תנועות ליטוף ארוכות ובהתאם היא מקבלת את התוצאות אותן חיפשה.
היא יודעת כמה אני אוהב את זה. היא רואה איך הזין מתקשה עוד יותר כשהביצים כואבות. מרגיש מושפל כל כך ויחד עם זאת כל כך מגורה. מרגיש חשוף כשהיא מגלה ולומדת אותי. לומדת ורואה שכשהיא משפילה ומכאיבה אני מתקשה. והיא משפשפת עוד ופתאום רואה את הטיפה השקופה שכל כך מגרה אותה. הטיפה שהיא כל כך אוהבת. היא משפשפת וסותרת על הביצים שוב, משפשפת וסותרת. ושוב מביאה אותי לקצה. גורמת לי לטפטף. "שלא תעז לגמור!".

 הוא מגיע לקצה ומזהיר אותה לעצור.

"אני קרוב… קרוב הגבירה…" סתירה על הזין. …

במהירות היא פונה לכיווני וממשיכה עם הסטירות. אצלו הזין עומד וסופג את הסטירות בצורה ראויה, המעבר המהיר אלי והעוצמה הפתיעו אותי וגרמו לי להתקפל מה ששעשע אותה עד מאוד. בינתיים היא חזרה לתת לו הוראות. אני עדיין ניסיתי להתאושש ולא ממש שמעתי את תוכן הדברים אך נראה היה שהוא לא באמת מצליח' כיוון שסטירות המשיכו לרדת על פניו בקצב מהיר עד שהורד על בירכיו וקיבל רשות לאונן על המגף שלה. ידיה הנפלאות עברו אלי והחלו את ריקוד ה T&D הידוע שלה אך ללא הצלחה , מספר דקות לאחר מכן היא הודיע לי שאני עושה לה בושות כיוון שאני לא מגיע לקצה כמו שציפתה ונטשה גם אותי נישענת אחורה מרוצה. צעצוע אחד על מתכלבלב על מגפיה ואחד מגורה אך מתוסכל אל מולה.

סיפורים דומים

2 תגובות

תגובות ? (אין צורך להזדהות)