עונש מלוח

סיפור של  סינגל שייקר

 

הרבה מחשבות מטונפות רצות לי בראש, מחשבות ורעיונות שיכעיסו את דאדי . זה לא שאני צריכה לדבר ולספר כי דאדי מרגיש אותי, יודע מה עובר לי בראש ובכוס, קורא אותי כמו ספר פתוח וגורם לי להרגיש כמו ילדה מטופשת.

ככה הרגשתי כשנכנסנו לחניון הציבורי . תהיתי למה הפעם דאדי לוקח אותנו לפינה הכי מרוחקת בחניו. כשהחנה את הרכב נעץ בי מבט קריר ושאל אותי מה לעזאזל עובר עלי. התחלתי לגמגם ועניתי לו "הכל סבבה, די שגרתי" והתכופפתי לנשק אותו. דאדי הדף אותי מעט אחורה והביט בי במבט נוקב. נישקתי אותו על השפתיים כשאני מביטה בעיניו והמשכתי לטייל עם הלשון על הצוואר. צחקקתי בטיפשות ואמרתי לו שאין כמו להתחיל את הערב במציצה בחניון ואני באמת מבינה למה הוא החנה שם.

פתחתי את הרוכסן של המכנס שלו והזין זינק החוצה.

שפשפתי את הלחי והשפתיים בעור החמים של הזין והכנסתי את כולו לתוך פי עד הגרון. הסתכלתי עליו מלמטה עם הזין תקוע בגרון והוא המשיך להביט בי במבט קריר כזה. התאמצתי מאוד, ינקתי ושאבתי אותו, ליקקתי ושאבתי בעדינות את הביצים ואז שפשפתי אותו עם המון רוק עד שגמר בתוך הפה שלי.

כל הזמן היה לו את המבט הקריר והנוקב. כל הסיטואציה העבירה לי צמרמורת בגב ולא ידעתי איך לרכך אותו. חשבתי שהמציצה תעזור, אבל זה לא תרם, דאדי פשוט סגר את הרוכסן והודיע לי בקרירות שהוא רעב .

הגענו למסעדה כמעט בריצה קלה. הוא הלך ברחוב נורא מהר ואני רדפתי אחריו עם עקבים מסוכנים של 10 סמ. כשנכנסנו הוא כמעט צרח על המארחת שניסתה להושיב אותנו במרכז המסעדה. הוא אמר לה שהוא רוצה את המקום האינטימי שהוא תמיד מזמין. הייתי בהלם כששמעתי את זה… המקום האינטימי הקבוע שלו???

התיישבנו במקום הקבוע של דאדי, פינה נידחת במסעדה. ישבנו על כורסא מאחורי ארון בפינה די אינטימית וקצת נסתרת משאר יושבי המסעדה, למרות שעדיין אפשר לצפות בנו מזוויות מסוימות. הוא התיישב לידי וליטף אותי מתחת לשולחן.

לקחתי את התפריט ובחנתי אותו אבל כשהמלצרית הגיעה הוא השתיק אותי עם האצבע על השפתיים וצבט אותי בחוזקה ברגל. הוא הזמין בקבוק מרלו ואוכל לבחירתו… יללתי שאני רוצה לטעום את הדניס אך הוא רק הידק את ידו בחוזקה מעל הברך שלי ו ואני התפתלתי מכאבים.

היין הגיע והליטופים שלו מתחת לשולחן נעשו יותר תובעניים. שתינו מהיין והוא שאל אותי איך עבר השבוע. האצבעות שלו חפרו לי בכוס והוא לא הפסיק לנשק אותי. קיוויתי שאף אחד לא רואה אותנו והנחתי שדאדי יודע מה הוא עושה.

כשהאוכל הגיע חלקנו את המנות. דאדי האכיל אותי כמו ילדה קטנה. הוא מילא לי את הכוס ביין בפעם השניה ואמר לי לשתות כי הוא לא יכול מאחר והוא צריך לנהוג.

הייתי די מסוחררת אחרי כל היין כשלפתע שאל אותי מה אני מסתירה ממנו. התחלתי לגמגם עוד פעם והאחיזה על הירך שלי התהדקה כשהוא מוסיף צביטה הגונה. הוא שאל אותי עם מי הזדיינתי, עניתי שעם אף אחד.

הוא תפס לי את הפטמה מעבר לשמלה והסתכל עלי ושאל עוד פעם מי מזיין אותי. נשבעתי שאף אחד כי באמת שלא הזדיינתי עם אף אחד.

דאדי לא וויתר ושאל אותי עם מי אני רוצה להזדיין. הרגשתי אשמה ובושה נוראית. הוא הסתכל עלי בכעס ושאל אותי עוד פעם. הוא דחף את היד לכוס שהיה רטוב מדי ושאל עם מי הזונה רוצה להזדיין הפעם.

הייתי נבוכה מדי אבל עניתי לו, יותר נכון גימגמתי וסיפרתי לו על איזה רופא חדש שהגיע.

הוא לחש לי באוזן שאני זונה מטונפת ואמרתי לו שרק פינטזתי על הרופא. הוא הביט בי בכעס כשאמרתי לו שאני אוהבת אותו.

הוא אמר לי שזונה סוררת כמוני צריכה חינוך. משהו נורא חירמן אותי בדיבור שלו כי היד שלו מרחה לי כמויות מיצי כוס אדירה בין הירכיים.

הוא לקח כוס ריקה מהשולחן וביקש ממני למלא אותה בפיפי. הסתכלתי עליו ואמרתי לו בתמימות שאלך לשירותים ואחזיר לו אותה עם פיפי.

הוא הסתכל עלי בכעס ואמר לי שאני עושה פיפי בכוס לידו פה במסעדה , מתחת לשולחן ושלא איכפת לו אם מישהו יראה.

צחקקתי במבוכה אך הוא רק הידק את אחיזתו על הירך שלי שכבר היתה מלאה בסימנים כחולים ממנו .

לקחתי את הכוס ושמתי אותה בין רגלי, סרקתי אתאורחי המסעדה שאכלו ולא קלטו אותנו . תהיתי האם מישהו הבין מה קורה שם ופשוט לא אכפת להם.

ניסיתי להתרכז בפיפי ודאדי הרים לי לגמרי את השמלה כדי שיוכל להבית על הפות שלי ואיך שאני משתינה. זה היה מביך, המקום והמצב אבל הצלחתי למלא כוס של שתן צהבהב וחמים.

הנחתי אותה על השולחן בגאווה מול דאדי.

הוא חייך אלי חיוך סאדיסטי וממזרי  "עכשיו אני רוצה לראות אותך שותה" אמר. הבטתי עליו בהלם ואמרתי לו שזה פיפי ושזה מגעיל.

הוא הזכיר לי במבט מחודש שהוא ממש כועס ומאוכזב ממני ושאני צריכה ללמוד לקח. שכנראה הוא צריך לטפל לי בכוס יותר אבל זה לא משנה את העובדה שאני זונה מטופשת. אם אני רוצה שמישהו אחר יכנס לי לכוס אז הוא חייב לפגוש את דאדי.

כדי שאני אזכור את זה אז חייבת לקבל עונש. חייכתי אליו בחמימות, מנסה את פרצוף הכלבלב המסכן שלי אך הוא רק הצביע על הכוס עם השתן ואמר לי לקחת שלוק. הסתכלתי עליו בגועל והוא התעקש.

אזרתי אומץ , לקחתי את הכוס עם השתן והכנסתי לפי שלוק קטן . החזקתי את הנוזל החמים והדוחה בפי והסתכלתי על דאדי, הדמעות זלגו על לחיי.

הוא הסתכל עלי וליטף את שפתי הרטובות משתן, חייך ואמר שהוא מרוצה מהמסירות שלי ושהוא מרשה לי לירוק את הפיפי.

ירקתי את השתן ושטפתי את הפה עם יין.

הוא נישק אותי בלהט ומעך את גופי בחיבוק וצחק.

הרגשתי מטופשת וזנותית וידעתי שזאת רק ההתחלה ודאדי לא יפסיק להפתיע. התכרבלתי בין זרועותיו על הספה והזמנו קינוח. הייתי מסוחררת מהיין ולא דיברנו יותר מדי, הוא שיחק לי בשיער ואני תהיתי מי מבין שנינו יותר מטורף ויותר סוטה. החלקתי את היד על החזה החמים וליטפתי ״בטעות ״ את המפשעה והזין שלו היה קשה כמו אבן שם בתוך המכנס .

כשהתענגנו על הקינוח שהחליק בקלות עם יין פורט התחוור לי שאני מטורפת יותר ממנו והוא סתם סוטה.

לא אמרתי לו את מה שאני חושבת, סתם נישקתי אותו בשפתיים והוא חייך…. אני בטוחה שהוא יודע מה עובר לי בראש.

סיפורים דומים

תגובות ? (אין צורך להזדהות)