כל מה שצריך לדעת על מסאג' (סליזי) בבנגקוק

אין ספק שעיסויים מכל הסוגים הם סיבה מספקת להגיע לבנגקוק. אם למישהו באמת אכפת אז מסאג' תאילנדי מסורתי הוא פשוט חלק מהתרבות וההיסטוריה שם באזור. אבל לא בשביל זה התכנסנו פה.

בהמשך אספר קצת על אופי המקומות המספקים שירותי מסאג' ומילון מונחים קטן אך קודם כל :

אז אילו סוגי מסאג' אפשר למצוא בבנגקוק?

בעקרון הכל. יש איזה שינוי בשנים האחרונות ניתן לראות שינוי ברור. אם בעבר כל מקום היה מתמחה  במספר מצומצם של שירותים הרי שהיום הם עושים הכל מכל דבר. לא חריג למצוא שירותי שליטה, פוט פטיש, עיסוי זוגי, 4 ידיים, 6 ידיים ועוד. אני אנסה להתמקד באילו היותר מעניינים וקיימים טיפה יותר זמן.

  • עיסוי ארוטי, עיסוי חושני (sensual), עיסוי גוף (body) – זהו בעצם השירות הבסיסי בו נכנסים לחדר עם המעסה הנבחרת לזמן מוקצב. החדר יהיה כנראה קטן ויכיל מיטה בלבד עם עוד קצת מקום למעסה. ברוב מוחלט של המקרים היא תתחיל בעיסוי תאילנדי עם שמן או עם ג'ל נורו. על פי רוב זה יהיה חרא של עיסוי ולא ברור מה המטרה בכלל. אולי להעביר זמן? אחר כך היא תתחיל להתקרב אל האזורים האסטרטגיים יותר ויותר, אולי נגיעה קטנה ועוד אחת ועוד אחת. כשיהיה לה ברור שהלקוח מוכן היא תתקדם על ידי הסרת החולצה או נגיעות ברורות באיבר המין וככל הנראה תשאל האם ממשיכים לגמירה או לא. אם אומרים לא היא כנראה תתחיל להיות יותר בוטה ותעבור לעבוד ישירות על הזין עד שתשאל שוב. אם לא מאמר מראש שמדובר בשירות מלא אז לגמירה יש עלות נוספת.
  • מסאג' בבנקוק
  • עיסוי סבון(soapy) או עיסוי נורו (nuru) – לא קיים בכל במקומות אך בהחלט שווה למצוא את אילו שנותנים. מדובר פה על מתחמים שבדרך כלל כוללים מין אזור רחיצה גדול ולידו אזור עם המיטה המפורסמת. השירות יתחיל במין רחיצה של הלקוח על ידי המעסה, מדובר על רחיצה מלאה של כל הגוף כולל הכל. לאחר מכן תעברו יחדיו לאזור המיטה והיא תתחיל להוסיף סבון או ג'ל לגופותיכם ותתחיל להתחכך עם כל הגוף ולהתפתל במגוון תנוחות. ההמשך היה מוכר והיא כנראה תציע שירותים נוספים. אין ספק שמדובר פה על חוויה מיוחדת במינה אם כי לעיתים גם מביכה.
  • מסאג' יפני – אולי בגלל השפעת הכיבוש היפני אך יותר סביר שבגלל תיירות הסקס היפני ניתן למצוא לא מעט פעילויות סקס בגוון יפני. מועדונים, אזורים וכמובן שירותים יפניים. העיסוי היפני שונה משאר העיסויים בכך שהוא מתחיל ברחיצה קפדנית מאוד. מתחילים בחדר עם מיטה המכוסה כיסוי פלסטיק בו המארחת רוחצת את הלקוח מכף רגל ועד ראש. אוזניים, קרקפת, הברשת ציפורניים, פי הטבעת (כן כן, פי הטבעת) וכל מקום אחר. לאחר מכן עוברים למיטת טיפולים ואז מגיע החלק המפתיע באמת בו המארחת מתחילה ללקק את גבו של הלקוח. מודה שלא הצלחתי לעמוד בזה וביקשתי ממנה להפסיק. כמובן שבהמשך קיבלתי הצעות שונות בתשלום נוסף.
  • עיסוי ביצים – לאו דווקא מהיותר מקובלים אך גם זה קיים. מגיע מאחת מתורות הרפואה הסיניות אך בשטח איך שום דבר מתוחכם. ביקשת? קיבלת. המארחת תשב בין רגליך ותתחיל לשחק בביצים למשך דקות ארוכות. טכניקה מיוחדת? רפואי? לא יותר מידי. ההמשך יהיה רגיל וההצעות לתוספות יידרשו תשלום נוסף
  • עיסוי פי הטבעת (prostate) – נשמע קצת רפואי אבל רחוק מזה. הידיים הקטנות והאצבעות העדינות של התאילנדיות כאילו נועדו למסאג' הזה. כמו עיסוי הביצים והעיסוי החושני התוספת פה היא מהמארחת תחדיר אצבעות לפי הטבעת של הלקוח ותעסה את בלוטת הפרוסטטה. הכשרוניות בינהן תעשנה זאת בסבלנות עד שטיפות זרע בלתי רצוניות ידלפו ואם הלקוח מספיק פתוח ויודע לעשות זאת הן אף יודעות להביא לגמירה מלאה בדרך זו. בכל מקרה הן ישמחו לעזור עם היד או הפה כדי להבטיח את הגמירה.
  • ליידיבוי (ladyboy) – מספר מקומות מצומצם מציע עיסוי על ידי מארחת ליידיבוי. לרוב מדובר בפורמט הרגיל לגמרי כאשר אחת התוספות האפשריות היא חשיפת איבר המין ולתת ללקוח אפשרות לגעת בו בזמן העיסוי

ליידיבוי מסאג'

איפה מוצאים עיסוי בבנגקוק?

התשובה הפשוטה היא כמעט בכל מקום. בטח אם מדובר בפוט מסאג' אותם ניתן למצוא בכל פינת רחוב או קניון. המסאג'ים היותר מיוחדים נמצאים בכמה אזור ספציפיים שניתן למצוא בקלות באינטרנט או פשוט להיתקל בהם בשיטוטים ברחובות. שיטת העבודה במקומות אילו דומה מאוד. בכניסה תקבל אותך מארחת שיודעת לרוב אנגלית ברמה סבירה, היא תציע לך את תפריט השירותים ותציג בפניך את הבנות הפנויות כרגע. לעיתים הבנות יעמדו ממש מולך אך יותר מקובל לראות אותן מעבר לחלון זכוכית ולבחור לפי המספרים שהן נושאות עליהן. לאחר שתבחר תלווה אותך המיועדת ללוקר שם תוכל לנעול את דברי הערך (לא מומלץ) ואז תגיעו יחדיו אל חדר הטיפולים. בחדר היא תיתן לך כמה דקות לבד להתפשט ואז היא תחזור ויתחיל השירות עצמו. כאשר היא תציע את התוספות מותר לבקש הכל אך ייתכן שהיא תסרב.

מה זה כל המושגים הללו?

Extra – כל סוגי השירותים הנוספים על תפריט השירותים. יכול להיות אוננות, מציצה, זיון, אנאלי, ועוד ועוד

Happy ending – פשוט מאוד, גמירה. שירות המסתיים בגמירה

Full service – זיון מלא. חדירה. לעיתים המקומיות גם משתמשות במושג Boom Boom או fucky fucky

עיסוי לינגם – עיסוי טנטרי המתמקד באיבר המין הגברי

ומה עם שירותים הלא סליזיים?

מומלצים מאוד גם כן! אל תחמיצו את העיסוי התאילנדי המסורתי. שעתיים של לחיצות שלעיתים כואבות עד מאוד, המעסות שם ילכו לכם על הגב, יפקקו לכם את המפרקים ויעיפו אתכם באוויר אך בסוף תרגישו שהכל במקום.

מהר מאוד תראו שפוט מסאג' (foot massage)הוא דבר שגם המקומיים צורכים והרבה. תמצאו איזה מקום עמוס על ידי מקומיים ותכנסו. מבטיח שלא תתחרטו.

אקווריומים של דגים – שלא כמו בישראל בשירותי אכילת העור היבש על ידי דגים מדובר על מכלי ענק והמוני דגים. אם תרצו ייתנו לכם גם להכניס את כל הגוף.

סיפורים דומים

תגובה אחת

תגובות ? (אין צורך להזדהות)