המורה הפרטית שלי

קוראים לי נועה, בת שמונה עשרה – אם כי אומרים לי שאני נראית יותר מבוגרת ודי יפה; שיער חום ארוך, עיניים ירוקות, גבוהה יחסית ורזה.
זה לא סוד שאני לא בדיוק מצטיינת בלימודים, ואחרי שקיבלתי מספר מכובד של נכשלים במתמטיקה ההורים שלי החליטו להביא לי מורה פרטי. לאחר שערכו כמה בירורים, הם הגיעו למישהי בשם מיכל והחליטו לקבוע לנו שיעור ניסיון למחר ב6, כשההורים שלי לא בבית.
עבר יום והגיע הזמן, חיכיתי לה בסלון ואכן לא עבר הרבה זמן עד שמיכל הגיעה וצלצלה בפעמון. פתחתי לה את הדלת והייתי המומה – מולי עמדה בחורה די צעירה (נראית לא יותר מ25), שנראית יותר כמו דוגמנית מאשר מורה. שיער בלונדיני, לבושה  בגופיית ספורט שהבליטה את שדיה השופעים ,מכנס גינס וכפכפים – בהחלט לא מה שציפיתי.
עבר רגע ארוך עד שקלטתי שאני בוהה בה וגמגמתי במבוכה "נעים מאוד, אני נועה". היא חייכה כשהבחינה בהפתעה שלי ולאחר שסירבה בנימוס לשתייה הובלתי אותה לחדר שלי ותוך כדי ערכנו היכרות קצרה, סיפרתי לה על עצמי והיא על עצמה – היא רווקה בת 23 שגרה בדירה עם כמה חברות, לומדת לתואר ראשון ומנצלת את זמנה הפנוי בשביל להעביר שיעורים פרטיים ולהרוויח כסף.
לאחר ההיכרות הקצרה בינינו היא שלפה ספר מהתיק שלה והתחלנו בשיעור. לא יכולתי להתרכז יותר מדי במה שלמדנו כשהשדיים שלה בולטים מהגופייה (שלא עשתה עבודה טובה במיוחד בלהסתיר אותם), ואין ספק שהיא הבחינה בזה. נדמה שהיא משתעשעת בי מדי פעם כשרכנה כדי להסביר לי מהספר משהו ולראות אותי מנסה לפזול בלי שתראה לעבר השדיים שלה.
היא הפילה את הספר, ספק טעות ספק בכוונה, וכשהתכופפתי להרים אותו שמתי לב לרגליה המטופחות והמושלמות, עם לק אדום, נקיות וריחניות כאילו הרגע יצאה מהמקלחת. תמיד היה לי פטיש רגליים אך מעולם לא חשבתי שברמה כזאת. הייתי מהורהרת ומרוכזת ברגליה ומבלי ששמתי לב איבדתי איזון וירדתי-נפלתי על ארבע. הייתי נבוכה אבל לא יכולתי להתאפק והתעכבתי קצת עם הספר כדי לבחון את רגליה לעוד רגע. היא הבחינה בי ושאלה בחיוך שמהול בהפתעה "את אוהבת את הרגליים שלי?". הסמקתי בבושה כשהבנתי שעלתה עליי ועניתי בלחש "הן.. יפות מאוד", מנסה לחלץ את עצמי מהמצב המביך. "את יכולה להתקרב אליהן אם את רוצה" למרות המבוכה שהכתה בי לא הצלחתי לשלוט בעצמי והתקרבתי אל רגליה, מנצלת את ההזדמנות ובוחנת אותם באריכות, מתפעלת מהן ונותרתי קפואה במקום. כשראתה את התגובה שלי הורידה את הכפכפים, קירבה כף רגל אחת אל מתחת לפרצופי, מניחה את כף הרגל השנייה מעל ראשי ודוחפת את הפנים שלי לעבר כף הרגל המושלמת שלה. "זה בסדר, את לא צריכה להתבייש" אמרה בקול מרגיע ומלטף. היא הצמידה לי את הראש לכף רגלה בעזרת הרגל האחרת שלה ונכנעתי, התחלתי ללקק באיטיות את האצבעות המדהימות שלה כאילו הן חטיף מתוק, מכניסה כל אצבע לפה ועוטפת אותה בתורה. הרגשתי אותה מתכופפת ודוחפת לי יד לתחתון, מלטפת את הכוס הרטוב והנפוח שלי עם האצבעות שלה. הייתי בהלם אך משהו בי רצה רק להתמסר לה ולתת לה לשלוט בי. היא התחילה להחדיר לי אצבע לכוס וגנחתי גניחת הנאה מהולה בהפתעה שנשמעה מעומעמת בגלל הרגל שבפה שלי. "וואו, את רטובה לגמרי!" היא קראה בהפתעה וצחקקה. הרגשתי מושפלת ומובכת אבל התמסרתי לתחושת האצבעות שלה שחוקרות לי את הכוס, נותנת לה לעשות בי כרצונה.
היא הוציאה את הרגל מפי ואת היד שלה והמכנס שלי, תופסת לי בשיער בעדינות, גוררת אותי ככה עד שאני שוכבת עם הבטן על הברכיים שלה כשהיא יושבת על הכסא. היא החלה להוריד לי את המכנס והתחתונים בעדינות- התחלתי לגמגם בבלבול, איך היא לחשה לי "שששש" מרגיע וליטפה אותי בגב ובשיער בעדינות. היא סיימה להוריד את המכנס והתחתון שלי והתחילה להעביר את הידיים שלה על התחת שלי בסיבובים בצורה שהטריפה אותי. עצמתי עיניים והתמסרתי לידיים שלה בכניעות.
היא עיסתה את התחת שלי, הרימה יד אחת וסטרה לתחת שלי בכוח. לא ציפיתי לזה בכלל ונפלטה לי צעקת כאב חרישית, פותחת עיניים בהלם. "הרשיתי לך להשמיע קול כלבה?" הייתי בשוק מהתפנית שחלה בקולה שהפך להיות קשוח ומאיים, לזלזול ולהשפלה בהם התייחסה אליי פתאום. התחלתי לגמגם "ל..לא..אב..אבל…", והרגשתי עוד סטירה מצלצלת על התחת שלי. "שתינו יודעות שאת רק רוצה להשתעבד לי ולתת לי לשלוט בך כמו שרמוטה מהרגע שנכנסתי בדלת אז תפסיקי עם המשחקים. מעכשיו את הזונה הפרטית שלי והגוף שלך שייך לי. אסור לך לאונן או לגמור ללא רשותי, אסור לך לתת לאחרים לזיין אותך בלי רשות ממני, את תיהי זמינה 24/7 בשבילי ואת תפני אליי אך ורק בתור 'מלכתי', זה ברור?"
המוח שלי צעק לי להתנגד לה ולהגיד שעברה את הגבול, אבל הייתי מותשת ומושפלת ועניתי לה בהכנעה "כן… מלכתי" בקול שקט, משלימה עם ההשפלה, מוכנה לתת לה לעשות לי כל מה שבא לה. עוד שתי סטירות מצלצלות על התחת שלי. "לא שמעתי אותך כלבה!". "כן מלכתי, אני רוצה להיות הזונה שלך!" עניתי בקול רם יותר אך שבור מעט. "טוב מאוד, כלבה מיוחמת שלי", היא אמרה בסיפוק. היא הוציאה מהתיק שלה מין אליפסה ורודה בצורת ביצה, פישקה את שפתי הכוס ודחפה לי אותו עמוק לכוס, ממקמת אותו ככה שיישאר יציב. פלטתי גניחת חרישית כשהכוס שלי הסתגל לחפץ הזר. "זה, זונה שלי, ויברטור שאדליק בזמניים אקראיים בהפתעה. אסור לך להוציא אותו אפילו לא לרגע אחרת אדע ואעניש אותך, הבנת?"."כן מלכתי", עניתי בחשש.היא ניערה אותי מעליה, השאירה לי פתק ויצאה מהבית שלי, משאירה אותי חצי עירומה ומרגישה כמו שרמוטה מושפלת עם ויברטור (כרגע רדום) דחוף לכוס שלי וסימני ידיים על התחת האדום שלי.
הלכתי להתקלח, מנסה לעכל את מה שקרה וראיתי את הפתק. היה כתוב בו רק "יום רביעי, 7:00, (כתובת)", ולמרות הכאב וההשפלה שחשתי לא יכולתי לחכות כבר.

סיפורים דומים

2 תגובות

תגובות ? (אין צורך להזדהות)