הבית של ג'ינה – פרק 38 איה והנזיר

זוג השדיים הכי מגרים שהנזיר זכה לראות בימי חייו, זוג השדיים גדולים, הזקופים, שאיימו לפרוץ מתוך המחשוף העמוק וההדוק, היה כלוא עכשיו בתוך החולצה שוב ושוב ניסה הנזיר להביט אל תוך עיניה החומות והחודרות של איה אבל לא עמד בכך, עיניו נדדו כאילו מעצמן

 

מחשוף מפתה
השדיים של איה

 

פרק 38 איה והנזיר
בזמן שהמאבק העוצמתי שבין ג'ינה לבין אנה מריה התרחש, יצא לו הנזיר אל חדר ההסבה. הוא חשב לנפוש מעט מן ההתרחשויות הסוערות בבית של ג'ינה, אבל אז, בחדר ההסבה פגש באיה, אותה איה שהסעירה אותו כשהגיעה אל הבית של ג'ינה. הנזיר הביט באיה בסקרנות. היא הטריפה את מוחו, הוא ידע שהוא רוצה בה יותר מכל אישה אחרת שהוא פגש. הוא ראה אישה לא רזה, הרבה אישה. נשית עד כאב. שדיה הגדולים שנדחקו לתוך חולצה מהוגנת הביטו בו בחיוך. השדיים קראו לו להביט בהם, והוא השתדל להביט אל עיניה של איה, העיניים השחורות, העמוקות. אבל עיניו ירדו מעט, והתרכזו בזוג הכדורים שאיימו להטריף את מוחו, בלי המחשוף שרק אתמול הציג מולו את זוג השדיים הכי מגרים שהנזיר זכה לראות בימי חייו, זוג השדיים גדולים, הזקופים, שאיימו לפרוץ מתוך המחשוף העמוק וההדוק, היה כלוא עכשיו בתוך החולצה שוב ושוב ניסה הנזיר להביט אל תוך עיניה החומות והחודרות של איה אבל לא עמד בכך, עיניו נדדו כאילו מעצמן וחזרו להביט על השדיים הגדולים והשופעים הלחוצים באי נחת בתוך החולצה וניבטו אל מול עיניו במלוא תפארתם. הנזיר רצה לאחוז בהם, ערג, השתוקק, חשב שהוא מתפוצץ מרוב תשוקה, אבל לא העז להתקרב.
הנזיר התיישב לרגע, מנסה להירגע אבל איה, הביטה בו מלמעלה. היא חייכה את אותו חיוך של מי שיודעת מה עומד לקרות. למעשה היא ידעה היטב מה מתרחש בגופו ובנפשו של הנזיר. היה מין מתח באוויר. איה הביט בנזיר בעניין רב. בחנה כל תנועה כל הבעה וכל זיע בפניו.
ואז, הנזיר במין פרץ של אנרגיה התרומם ואמר: "איה, יש לי את המפתחות למיצובישי של ג'ינה, בואי נסתלק מכאן, בואי לאכול סושי.
איה חייכה. היא ידעה בדיוק מה ייקרה לנזיר במסעדה. חייכה וענתה: בסדר, בוא ניסע
איה והנזיר יצאו מן הבית ונכנסו למכונית של ג'ינה. הנזיר נהג. הוא נהג לאט, התנועה היתה כבדה ואיה והוא פיטפטו בנחת. בנחת? מה שקרה לנזיר מתחת לגלימה לא היה כל כך נוח. אבל איה ידעה. מודעת היטב לעוצמתו של כוח המשיכה שלה. היא ידעה היטב שהנזיר עומד להתפוצץ שהוא רוצה בה עד כלות. והיא אהבה את זה. איה אהבה את הידיעה שכל גבר ראוי לשמו, רוצה בה, משתוקק אליה, מוכן לעשות הכל כדי לזכות ולגעת בזוג השדיים האלוהי שזכתה בו. ידעה ואהבה לעשות שימוש בכוח הזה, בעוצמה שהוא מקנה לה. היא אהבה לראות את הגברים מתפתלים מול הפיתוי המסעיר שהיא מציגה בפניהם. והנזיר לא היה שונה מאף גבר אחר שאיה תמיד ידעה להוריד על הברכיים. איה הביטה בו בחיוך וידעה שכל חיוך שלה, כל תנועת עין שלה מגבירה ומעצימה את הזיקפה של הנזיר, ידעה ולא אמרה דבר.
הם הגיעו למסעדה. הנזיר החנה וממקום כלשהו שלף בקבוק יין.
"שותה יין אדום?" שאל
"שותה רק יין אדום" ענתה בחיוך
הנזיר אחז בידה, המגע בידה הרכה והחלקה צרב את ידו. הוא ידע שהיא יודעת בבירור שהוא שלה. ושניהם צעדו אל תוך המסעדה
המסעדה המהודרת היתה כמעט ריקה. שקט ונעים היה אבל הנזיר רגש וגעש בתוכו. הוא נגע בידה של איה ורצה בה עד כלות. הוא אכל בנחת אבל לא חדל לדמיין כיצד היא יושבת, מפשקת את רגליה וקוראת לו: בוא ניר, בוא נשק את השפתיים שבין רגלי, וכיצד הוא מלקק ומנשק ומוצץ ומעניק לאיה את הטיפול האוראלי הטוב ביותר שגבר יכול לתת. טיפול שיקנה לו בלי ספק את הזכות לתת לה עוד אחד. איה הביטה בו היא ידעה הכל, היא לא היתה צריכה לגעת בו כדי לדעת שעומד לו עד כדי כאב, וזה שימח אותה. היא אהבה את התשוקה שלו. המגע של הנזיר בידה היה נעים לה אבל היא ידעה שהנזיר רוצה ויכול לתת לה הרבה יותר. והיא ידעה שהוא ייתן. כשהיא תחליט על כך.
לפתע נשמע צילצול הטלפון. איה ענתה.
קוראים לנו לחזור. זה היה טלפון מן הבית של ג'ינה.
המפגש המסעיר נקטע בעודו באיבו.
יהיה עוד מפגש? שאל הנזיר
יהיה, ענתה איה ושניהם שמו את פעמיהם בחזרה.

סיפורים דומים

2 תגובות

תגובות ? (אין צורך להזדהות)