הבית של ג'ינה – פרק 32 – איה מבקרת בבית

איה מסמנת לו ומורה לו לשכב על גבו ומתיישבת עליו, כיצד הוא מלקק ונושק ומפנק את שפתי הפות הבשרניות והחושניות. כיצד איה נעה מעליו, קדימה ואחורה ומנגישה לפיו את השפתיים הגדולות ואת הקטנות ואת הדגדגן הדובדבני והתפוח שלה

המחשוף של איה מדהים

פרק 32 – מבקרת בבית
ג'ינה פרשה לחדרה, וברברה הובילה את גליה ורוברטו בחזרה אל הכלובים. ניכר בהליכתם שכאבי ההצלפה היו עזים. הנזיר התיישב על הכורסה ונח לו כשלפתי נשמעה דפיקה בדלת. הנזיר שהבחין שאין איש בחדר הכניסה, ניגש לפתוח את הדלת. מולו עמדה אישה אישה. היא נראתה בשנות השלושים שלה, לבושה במכנסיים מחוייטים שהדגישו את ירכיה השריריות, חולצה לבנה הדוקה וז'אקט שחור אופנתי. אישה בשלה, עסיסית, לא רזונת ודקיקה אלא מלאה בדיוק במקומות הנכונים. כתפיה הרחבות שיוו לה עוצמה, אבל הנזיר לא יכול היה להסיר את עיניו מעיניה החומות והחודרות. קומתה של האורחת, שרק נעליה העקב שלה העלו אותה לגובה דומה לזה של הנזיר, גרמה לכך שעיניה ועיניו של הנזיר נפגשו בקו ישיר. הנזיר סקר אותה היטב. שיערה השחור והמתולתל האסוף בקפידה, זוג השפתים הבשרניות, החושניות ואפה החצוף שיוו לה מראה סקסי עד כאב.
"שלום, אני איה" אמרה בפשטות והושיטה את ידה המטופחת, באלגנטיות. הנזיר הרים את כף ידה ונשק לה כראוי לגברת מעוררת כבוד שכמותה.
"קראתי שאתם מחפשים לצרף נשים לבית של ג'ינה, אז הנה אני כאן" אמרה והסירה את הז'אקט השחור. הנזיר חש כמי שקיבל מכת ברק. הז'אקט שהוסר חשף את זוג השדיים הכי מגרים שהנזיר זכה לראות בימי חייו, והנזיר כבר ראה כמה זוגות שדיים בימי חלדו. זוג שדיים גדולים, זקופים, מאיימים לפרוץ מתוך המחשוף העמוק וההדוק של החולצה הלבנה והדקיקה. הוא ניסה להמשיך ולהביט אל תוך עיניה החומות והחודרות של איה אבל לא עמד בכך, עיניו נדדו כאילו מעצמן וחזרו ונחתו על המחשוף הנועז. השדיים הזקופים והבהירים נראו כאילו די בתנועה אחת בלתי זהירה והם ישתחררו מתוך החולצה.
הנזיר חש בזיקפתו המתעוררת והוא ידע היטב שאת האישה הזאת הוא רוצה לענג ולשרת. לו רק סימנה באצבעה את הסימן הקט ביותר, ידע הנזיר שהא היה כורע ומענג אותה בכל מקום ובכל רגע.
מאחוריו שמע את צעדיה הבוטחים של ג'ינה. ג'ינה ואיה החלו לשוחח ביניהם כשהנזיר בוהה באיה ומפנטז.
הוא ראה בדמיונו כיצד איה מסמנת לו ומורה לו לשכב על גבו ומתיישבת עליו, כיצד הוא מלקק ונושק ומפנק את שפתי הפות הבשרניות והחושניות. כיצד איה נעה מעליו, קדימה ואחורה ומנגישה לפיו את השפתיים הגדולות ואת הקטנות ואת הדגדגן הדובדבני והתפוח שלה. הוא כמעט חש כיצד איה מרטיבה את פניו במיצי התאווה שלה. כיצד היא רועדת מעליו בתשוקה בלתי מרוסנת. כיצד היא גומרת ושופכת עליו את הנוזל היקר מפז שהכוס שלה יכול לפלוט כשמשרתים אותה כראוי. הוא ידע היטב שכשאיה תורה לו הוא יעשה הכל. הכל. כדי לגרום לה להנות, להתענג.
ג'ינה הסתובבה והבחינה במבטים של הנזיר.
היא ניגשה אל הנזיר ושלחה את ידה הארוכה אל מתחת לגלימתו וחפנה את ביציו המהודקות ואת זיקפתו שמרגע שאיה נכנסה, לא ירדה ולו לרגע.
"אני רואה שאתה מחבב את האורחת שלנו"
איה תישאר איתנו כמה ימים, ומוטב שתשמור ממנה מרחק. ברור?
הנזיר הנהן אבל מבטו לא סר לרגע מן המחשוף הממכר של איה, מחשבותיו המשיכו לפנטז ולחלום על כל מה שהוא יישמח לעשות למענה ובפקודתה.
הנזיר תהה אם איה יודעת מה הוא מוכן ורוצה לעשות למענה, ויותר מכך, הוא תהה אם אי פעם איה אכן תקרא לו לממש את רצונו לשרת אותה.
איה ידעה. איה ידעה היטב. איה הכירה את ההשפעה ההיפנוטית שיש לה על גברים מסוגו של הנזיר. היא החזירה לו מבט מבין וחייכה חיוך קל.
"בואי" אמרה ג'ינה ושתי הנשים המדהימות פנו לעבר חדרה של ג'ינה.
הנזיר נותר שם, בחדר ההסבה שקוע בהירהוריו המתוקים

סיפורים דומים

תגובות ? (אין צורך להזדהות)