הבית של ג'ינה – גליה הופכת לשיפחת מין – פרק 18

….ג'ינה התרווחה בנוחיות בכורסה, פישקה את רגליה והרימה את עכוזה. גליה לא היססה לרגע, רצונה של ג'ינה היה ברור ובלתי ניתן לעירעור והיא החלה ללקק את שפתי הפות העבות שלה, לאט לאט מלמעלה למטה כשהיא איננה פוסחת על פני הדגדגן הכדורי, האדום הלוהט והנוקשה. גליה המשיכה במרץ לפנק את הכוס המלכותי של ג'ינה והנוזלים של ג'ינה כל כך ערבו לחיכה שהיא רצתה עוד ועוד….

 

פרק 18 – גליה וג'ינה
גליה וג'ינה נכנסו למשרד של ג'ינה. משרד גדול ומרווח, ריהוט מודרני ונוח.
"שבי" הצביעה ג'ינה על הכורסא הרחבה. גליה התיישבה וג'ינה החלה להסביר לה בפרוטרוט את עיקרי העסק שלה. לא שגליה לא ידעה בגדול שג'ינה המכשפה, שובה גברים וגם נשים הופכת אותם לעבדים שלה וסוחרת בהם בצורות שונות, מוכרת זרע של גברים לכל המרבה במחיר, ושירותיVIP של נשים ולפעמים, כמו כל סוחר טוב, מוכרת מי מעבדיה שיש לו ביקוש מיוחד.
שתי, אמרה והגישה לגליה כוס משקה בצבע בהיר עם טעם של לימונדה. גליה לגמה את כל הכוס ולאט לאט חשה שכוח הרצון שלה הולך ונעלם. כל מה שהתחשק לה באותו רגע היה לשרת את ג'ינה. גליה מעולם לא חשקה בנשים, תמיד אהבה גברים אבל ברגע זה היא חשה שאין דבר בעולם שהיא רוצה יותר, מלהיות השיפחה של ג'ינה. היא חשה גירוי בלתי ניתן לריסון. הכוס שלה נרטב כאילו גבר שבגברים ליקק אותו זה עתה ליקוק ארוך וממושך. היא הביטה בג'ינה. והיא רצתה בה כל כך.
ג'ינה התיישבה על הכורסה שממולה. גליה הביטה בה, לבושה מכנסי ג'ינס הדוקים וחולצה דקה ללא חזיה. גליה חשה צורך אדיר לחפון את זוג השדיים של ג'ינה. היא רצתה בה עד כלות. "מה שמת לי במשקה" שאלה.
"אה, זה כלום, זה שיקוי הקסמים שלי שהופך אותך לשיפחה מולטת מרצון, מן הרצון שלי כמובן. את תירצי בי בכל רגע ורגע נתון ותעשי כל מה שאפקוד עלייך. ברור?"
גליה ידעה שגורלה נחרץ, היא שמעה על קבוצת השפחות של ג'ינה אבל מעולם לא פגשה במישהי שחזרה משם.
"בואי" אמרה ג'ינה וסימנה באצבעה.
גליה ניגשה אל הכורסה של ג'ינה וכרעה על ברכיה. ג'ינה הצביעה על רוכסן המכנסיים שלה וגליה מיהרה לפתוח אותו. דבר לא היה מתחת למכנסיים והיא מיהרה להתכופף ןלנשק את שיער הערווה הבהיר של ג'ינה. ג'ינה התרווחה בנוחיות בכורסה, פישקה את רגליה והרימה את עכוזה. גליה לא היססה לרגע, רצונה של ג'ינה היה ברור ובלתי ניתן לעירעור והיא החלה ללקק את שפתי הפות העבות שלה, לאט לאט מלמעלה למטה כשהיא איננה פוסחת על פני הדגדגן הכדורי, האדום הלוהט והנוקשה. גליה המשיכה במרץ לפנק את הכוס המלכותי של ג'ינה והנוזלים של ג'ינה כל כך ערבו לחיכה שהיא רצתה עוד ועוד, אבל ג'ינה בתנועת יד גסה הפסיקה את המהלך.
"אין לי זמן כרגע, אבל את בכיוון הנכון" "ברברה, קחי אותה" אמרה לעוזרת הנאמנה שלה שבדיוק באותו רכגע נכנסה למשרד כשבידה שרשרת וקולר בצבע אדום
"זירקי אותה לכלוב 6, שיישתעשעו בה קצת, ותידאגי שרוברטו ייראה את הכל"
ברור, ענתה ברברה בעודה עונדת את הקולר האדום לצווארה של גליה בחיוך רב משמעות.
שתיהן צעדו ביחד לאיטן אל הכלובים. גליה מהורהרת ושקטה וברברה, מחוייכת כשהיא יודעת מה עומד לקרות לגליה בעוד כמה דקות.
"מה זה כלוב 6" שאלה לבסוף גליה
"אלו הגברים הכי פרועים שלנו, כמעט כל שיפחה חדשה אנחנו מכניסים לשם לזמן קצר"
"אז מה, אני שיפחה?" שאלה גליה
"מה, לא ברור לך?" שאלה ברברה בחיוך "רוצה לנסות לברוח? הנה אני משחררת לך את השרשרת – ברחי"
רגליה של גליה כמו היו משותקות. היא לא משה ממקומה. היא ידעה שכוח השליטה של ג'ינה חזק מכוח הרצון שלה ושהיא הפכה לשיפחתה. היא הבינה שאין לה שום יכולת להילחם בזה, היא של ג'ינה כל עוד ג'ינה רוצה בכך.
ברברה וגליה התקרבו לכלובים. משקרבו לכלוב 6 רעש של דפיקות על הסורגים קידם את פניהן. הגברים הפרועים של כלוב 6 הריחו את האישה שעומדת להימסר להם וכמו חיות טרף כלואות החלו לדפוק על הסורגים בפראות. הם הגיעו אל פתח הכלוב ברברה חייכה. גליה קפאה על מקומה.

סיפורים דומים

תגובות ? (אין צורך להזדהות)