משמרת לילה

סיפור של סינגל שייקר

אולי אחיות זאת הפנטזיה של הרבה גברים אבל בואו נהיה ריאליים כי זה בעצם חלום בלהות.

כשפוגשים אותי לראשונה אנשים נוטים להתבלבל כיוון שאני בלונדה גבוהה עם קימורי גוף מרשימים וחזה שופע אבל כשאני צועדת בפרוזדור המחלקה אני אימת המאושפזים חלק מהצוות כבר יודע מה אני עושה וכולם סותמים את הפה. כשיודעים איך לעבוד זה ממש קל לסתום לאנשים את הפה. לקח לי כמה שבועות מאז שהתחלתי לעבוד כדי ללמד את האנשים מי מנהלת את המחלקה וזאת לא הכלבה המקומטת עם מאות שנות ותק.

הרופאים אוהבים אותי כי אני כזאת מתוקה ומוצצת מעולה . גם ככה כולם מזדיינים עם כולם בתוך הבית חולים הזה ובאופן טבעי הם מעדיפים להשתיק את הדברים.

לא כל האחיות יודעות כי רוב הצוות שנמצא בלילה הם גברים . אני מאוד אוהבת לעבוד עם האח סרגיי, הוא שרירי וחתיך ויודע לזיין נהדר. גם האח דימה מתוק ויש גם את עבד הסניטר שממש כיף לשחק לו בזין כשאנחנו יחד בדלפק האחיות .

אני יודעת שהמשחקים שלי משעשעים אותם ואפילו יש להם כינויי חיבה בשבילי לאחר השעה 12 כשאני נכנסת לדמות . הם קוראים לי הקוקיה המטורפת,

המלאך בלבן העינוי הלבן, עונג מייסר ועוד כל מיני כינויים שכאלו.

המשמרת מתחילה כסדרה, עושים סיבוב במחלקה ומתעדכנים במצבם של המאושפזים במחלקה. בשבילי זאת הזדמנות נהדרת לאתר לעצמי את הצעצוע הבא  למשחקים שלי. כמובן שאף אחד לא חושד, לא הקורבן וגם לא הצוות הנוכח.

אני לובשת על פני את המבט המלאכי שלי, מאופרת בעדינות ומבליטה את שפתי באודם בוהק ואז מתמקמת לי בעמדת האחיות מול המחשב כשלידי רופא מתמחה או אח שמעביר איתי את המשמרת.

אני אוהבת את הזכרים המיוחמים האלו לידי, צעירים ורעננים ומפוקסים בדבר אחד בלבד. כשאני יושבת ומתעדכנת ברשומות הרפואיות של החולים שלי היד השנייה שלי גולשת ומתחילה לשחק בזין הבוער של איש הצוות התורן. מדי פעם אני גם מגניבה בו מבט והוא מסתכל אלי בעיני כלב מיוחם. האמת שכל הגברים כאלו ובכל הזדמנות נעצרים ברחוב כדי להסתכל, מגניבים אלי מבט כשהם יושבים עם המשפחה במסעדות ומריירים כמו כלבים רעבים ובראש שלהם רק דבר אחד. כבר מזמן הפסקתי לחשוב על גברים כמושא רומנטי ואירוטי ואני חושבת עליהם יותר בתור שעשוע. מעיין גורים מטונפים שנועדו לענג אותי ולעזור לי להתפרק .

בסביבות אחת בלילה אני קמה לסיבוב במחלקה תוך כדי גרירה של הזין התורן. הוא נגרר אחרי בלי לסגור את הרוכסן והזין שלו מזדקר כלפי חוץ. אני מתהלכת בפרוזדור המנוכר כשעקבי מקישים על רצפת השיש הקרה בעוד היד שלי לופתת את הזין הזקור כמו רצועה שמחוברת לכלב. אני מובילה אותו למיטה של המאושפז שאותו בחרתי לקורבן. לרוב אני בוחרת קורבנות צעירים ובריאים, כאלו שבאו לניתוח קטן. אני ניגשת למיטה ומלטפת אותם קלות בשיער כדי שיתעוררו, מסיטה את השמיכה ופורמת את הכפתור של המכנס. כשהחולה פותח עיניים ומזהה אותי התגובה שלו היא כמו תגובה של כלבלב מאולף הזין שלו פורץ החוצה בשמחה כאילו מקשקש לכבודי

יחד עם הזין התורן אני סוגרת את הוילון ושולפת בקבוקון של שמן פרפין שמגיע עם הערכה הקבועה שלי. אל מול שני הזכרים המריירים אני מתחילה במעין טכס קבוע של לקיחת סוכריית דובדבן, פתיחת שני כפתורים בחולצה ולבישת כפפות הפגנתית. כעת יש מולי שני זכרים שבוהים בשדיים הלבנים שלי המתנוססים להם בתוך חזיית התחרה. אני ניגשת למטופל ובודקת אותו. מסתכלת על הצלקת של הניתוח, לרוב אני בוחרת כאלו שעשו תיקון בקע במפשעה. אני מפשיטה אותם בעדינות וכאילו מתעלמת מהזקפה שמחכה לי. מלטפת בעדינות את הבטן , סביב אזור הניתוח ואז ומוזגת שמן לידיים שלי. יד אחת משפשפת את הזין של החולה והשנייה את הזין של הכלב התורן שמצטרף איתי למשימה. אני אוהבת לשפשף אותם ולהסתכל על המבטים רווי העונג שלהם כשהם נאנחים בשקט ובוהים בי

כל הכלבלבים שאני מתעסקת איתם נראים בסוף אותו דבר, כולם עוצמים את העיניים באובדן שליטה מטופש שכזה וגונחים. זה עדיין משעשע אותי בכל פעם מחדש לשחק איתם. אני אוהבת להגביר את השפשוף ולהביא אותם לסף גמירה ואז לסתור להם בחוזקה כדי לדכא אותם. אחרי כמה דקות של שפשופים וסטירות חזקות שרק מתגברות אני מאפשרת להם לנוח ולנגב את הפרצופים שלהם מהשמן שנמרח מהסטירות, אדום ומבריק שכזה. אני מתה על המבט המשתוקק והמגורה שלהם אחרי התחלה שכזו

אני עוזרת לחולה לרדת מהמיטה ומושכת את שניהם בזין, סוטרת עליו מדי פעם ואז מסובבת את שניהם כך שהזרגים שלהם כאילו יביטו אחד בשני ועם התגברות התנועות גם ישתפשפו קלות אחד בשני.רוב הגברים נכנסים ללחץ מזה בשניה הראשונה אך רמת הגירוי שאני מביאה אותם עוזרת להם לשתף פעולה. השיא מגיע כשאני מבקשת מהם להתנשק. אני משפשפת את הבולבולים ואוהבת להסתכל על השפתיים והלשונות שלהם שחופרות בתוך הפנים המחוספסים מזיפים. זה מטריף אותי וגורם לי לכוס שלי לבעור ולטפטף. אני לא נותנת להם לגעת בי כי אני אוהבת להישאר מפוקסת במשחק שלי. חוץ מזה הזין של הכלב התורן עוד יעמוד לרשותי כל הלילה.

כשהם לא אוהבים את המגע הגברי הזה זה הכי כיף. מבט המבוכה על הפנים שלהם למראה הזין העומד למרות המגע הגברי שווה לי הכל. פני הכלב המושפלות שלהם. כל מה שצריך זה להמשיך לשפשף להם את הזין העומד והם יסכימו לעשות הכל. את ההומופובים אני אוהבת לבעול בתחת. אני מתחילה לפתוח להם את התחת עם 2 אצבעות בפנים כבזמן  שהכלב התורן מסייע לי. אנחנו מענגים את החולה עד סף גמירה עם אצבעות בתחת ונשיקות הומואיות מתוקות.

כשאני מרגישה שהחולה כבר לא יכול יותר אני נותנת לכלב התורן לזיין אותו. אני אוהבת את המבט של כל ההומופובים למינם אחרי הפורקן, מיוזעים ומבולבלים ועם מבט נבוך ואשם. אני עוזרת להם לשכב במיטה ונותנת להם את הפעמון שיזעיק אותי במידת הצורך. הם אף פעם לא משתמשים בו אחרי בילוי שכזה.

אני חוזרת לדלפק האחיות מגורה ורטובה. נכנסת למטבחון והכלב התורן אחרי סוגר את הדלת. אני מכינה לעצמי קפה ומחזקת אותו בויסקי מהפלאסק שאני תמיד לוקחת לעבודה. מתיישבת על השולחן והוא מלקק את המיצים שנמרחו בין רגלי ביסודיות. יונק את קפלי הכוס והדגדגן ומביא אותי לשרשרת אורגזמות שמשאירות לי חשק לעוד. התורנים במחלקה לא מזיינים אותי הם רק מלקקים לי את הכוס ואני במהלך כל המשמרת שנשארה משחקת להם בזין ונותנת להם למזמז אותי, ללטף לי את הכוס ואת חור התחת. אני אוהבת לגמר אותם בחדר התרופות, אחרי ששיחקתי בהם כל המשמרת.

סיפורים דומים

תגובה אחת

תגובות ? (אין צורך להזדהות)